Omuzda Dövme

Kasım 8, 2013 de Dövme, Tattoo admin tarafından

kus omuz siyah renk tattoo 150x150 Omuzda Dövme omuzda tattoo omuzda dövme modelleri omuzda dövme modeli omuzda dövme dövme

Omuz arkası siyah renk kuş dövmesi

İnsanlar sevdikleri ve kendilerini yansıttıkları dövmeleri değişik semboller ile vücutlarında istedikleri yerlere uygulatırlar. Popüler dövme yerlerinden biri omuzlardır. Omuz dövmeleri kadınların ve erkeklerin yoğun olarak tercih ettikleri bölgedir.

Omuzda değişik sembollerde dövmeler estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar. Omuzun genişliğine bağlı olarak tasarımlarda farklılık uygulanabilir. Örneğin melek kanadı dövmesi dar omuzlarda daha küçük boyutta tercih edilirken, geniş omuzlarda büyük boyutlarda tercih edilebilir. 3 boyutlu dövmeler de omuzlarda dikkat çekici özellikleri ile yer almaktadır. 3 boyutlu dövme yaptırırken dövme sanatçınız ile hangi dövmelerin omuzda daha iyi sergilenebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Omuz dövmeleri ülkemizde ve yurt dışında dövmenin kendini gösterebilmesi amacı ile yoğun olarak uygulatılmaktadır. Kişilerin kariyer hayatını da etkilemeyeceği düşüncesi ile arzu edildiği zaman giyilen kıyafetle kapatılabilen omuz dövmeleri en güzel dövme yerleri arasındadır.