En Güzel Dövme Modelleri

Kasım 5, 2013 de Dövme, Dövme Modelleri, Tattoo admin tarafından

sırt bocek golge tattoo 150x150 En Güzel Dövme Modelleri güzel dövmeler güzel dövme modelleri farklı dövme modelleri en güzel dövme modelleri dövme

Sırtta, büyük, siyah gölgeli böcek dövmesi

İnsanlar vücudunda kendi kişiliğini yansıtması veya beğendiği bir figürü sonsuza dek taşıması için dövme yaptırırlar. Yapılan dövmeler kişinin beğenisine göre değişiklik gösterir. Gençlik hevesi veya popülarite uğruna yapılan dövmeler daha sonra hayal kırıklığına sebep olabilir.

En güzel dövmeler seçeceğiniz dövmenin modeline ve uygulanacak işçiliğin kalitesine bağlıdır. Dünyada çok fazla popülerlik kazanmış ve uygulanmış değişik ve güzel dövme modelleri mevcuttur. Kola veya göğse yapılan insan resmi figürleri, ayak bileğine yapılan küçük figürlü dövmeler, gövdenin arka kısmında enseden başlayarak bele doğru uzanan figürlü dövmeler günümüzde en güzel dövmeler arasında yer alır.Enseden başlayarak aşağı doğru uzanan estetik bir figür de tercih edilen bir seçenektir. Kolun üzerine yapılan kırmızı renkte bir gül ise tutkuyu, aşkı temsil ettiği için en güzel dövmeler arasındadır.

Dövme modeli seçerken internetten veya gideceğiniz dövme stüdyosunda katalogtan yararlanabilir ve kendinize uygun dövmeyi bulabilirsiniz. Kişinin kendisine uygulattığı dövme kişiyi yansıttığı için kendisine göre en güzel dövmedir.