Dövme Yazıları

Kasım 8, 2013 de Dövme, Tattoo admin tarafından

ayakta dovme 150x150 Dövme Yazıları yazı dövmeleri tattoo yazıları dövme yazıları dövme yazı modelleri dövme

Ayakta yazı dövmesi modeli

Dövme sembolleri ve figürleri dışında dövme yazıları da çok tercih edilmektedir. İster sevdiğinizin ismi ister çocuğunuzun ismi ister beğendiğiniz bir söz veya önemli bir tarih olsun değişik tasarımlar ve değişik semboller ile dövme şeklinde uygulanabilir.

Dövme yazısı seçerken öncelikle internette yazı tipleri konusunda derin araştırma yapmanız gerekir. Bir ömür boyu kalıcı olacak yazınız için beğendiğiniz bir tasarımı bulmanız gerekir. El yazısı, değişik dillerde yazılabilen dövme yazıları günümüzde insanların çocuklarının isimlerini yazdırması ile popülerliğini arttırmıştır. Ayrıca doğum tarihleri, film replikleri de dövme uygulaması için tercih edilmektedir.

İsim dövmeleri genellikle el bileğine uygulanmaktadır. Farklı tasarımlar ile el bileklerine yazılan yazı sevdiğiniz kişiyi daimi vücudunuzda taşıyacağınızı gösterir. El bileği dışında sırta omuriliği hizasında isim yazdırmak da son günlerde revaçtadır. İsim dövmelerinin yoğunluk kazandığı diğer bölge ise kollardır. Angelina Jolie çocuklarının doğum tarihlerini koluna dövme olarak yazdırmıştır.

Dövme yazıları konusunda internetten ve dövme stüdyosunda mevcut olan katalogtan inceleme yaparak sevdiğiniz yazıyı bulabilirsiniz.